Jesteś tutaj: O nas

O nas

Usługi Ogólnobudowlane świadczymy od dawna, realizując w tym czasie różne inwestycje na terenie Polski. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą a dotychczas wykonywany przez nas zakres robót budowlanych pokazuje iż nasza firma jest w stanie wykonać różnego rodzaju obiekty budowlane przemysłowe mieszkalne oraz użyteczności publicznej.

Realizowane przez nas inwestycje są zgodne z sztuką budowlaną oraz z myślą inwestora.

Wyburzenia i rozbiórki to jedna z naszych kluczowych specjalności.

W tym zakresie możecie Państwo liczyć na kompleksową i profesjonalną realizację powierzonego zadania. Dysponujemy szeregiem specjalistycznych sprzętów, które cechują się niezwykłą skutecznością oraz niezawodnością nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki nim jesteśmy w stanie przeprowadzić wyburzenia praktycznie każdego rodzaju obiektów. Mosty, kominy, wiadukty, domy to zaledwie kilka z możliwych konstrukcji, które jesteśmy gotowi wyburzyć.
Wiele osób, które planują unicestwić określony budynek lub obiekt, często myli pojęcia „wyburzenie” a „rozbiórka”. Należy pamiętać, że są to dwie różne kwestie. Łączy ich wiele, ale tylko przy rozbiórce jest możliwe ponowne wykorzystanie niektórych elementów konstrukcyjnych. Dlatego też, roboty rozbiórkowe nierzadko przeprowadza się ręcznie, przy zastosowaniu bezpośredniej pracy ludzi. Z kolei celem wyburzenia jest całkowita destrukcja obiektu. Oczywiście można to przeprowadzić ręcznie i jest to zdecydowanie najtańsza metoda, ale nie zawsze okazuje się ona być zasadną. Wówczas, wyburzenia budynków odbywają się mechanicznie. Specjalistyczny sprzęt (dźwigi, koparki, spychacze, kule wyburzeniowe itp.) jest z reguły wykorzystywany w trakcie wyburzeń budynków murowanych. Wielkogabarytowe budynki przemysłowe lub wysokie kominy fabryczne najczęściej wyburza się poprzez implozję. Metoda z użyciem materiałów wybuchowych jest w pełni efektywna oraz błyskawiczna. Należy przy niej zachować szczególną rozwagę oraz całkowicie przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Naszą kolejną misją jest świadczenie usług transportowych najwyższej jakości, dzięki którym nasi klienci zyskają przewagę konkurencyjną oraz uznanie wśród swoich kontrahentów.

Realizacja powyższych zadań odbywa się poprzez świadczenie profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta Nasi pracownicy to zespół, który na bieżąco reaguje na potrzeby naszych klientów, proponując nowoczesne rozwiązania spedycyjno-logistyczne. Udoskonalamy oferowane usługi tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Działamy odpowiedzialnie, Fair Play i zgodnie z zasadami ekologii.